<< Firma Profili >>

 

 

AKTİF MOTOR REDÜKTÖR ;Konya'da Elektrik motorları ve redüktörlerin satış ve pazarlama sektöründe faaliyet göstermektedir.


Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden firmamız, bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.


Ürün Halkamızın İçinde ;


Tek fazlı, çift fazlı ve üç fazlı elektrik motorları, Alüminyum gövdeli motorlar, döküm gövdeli motorlar, stardart elektrik motorları, duman tahliye motorları, süt sağma motorları, kompresör motorları, taş kırma motorları, frenli mototrlar, kompakt motorlar, Bilezikli Asenkron Motorlar, Daire Testere Motorları, Çift Hızlı Motorlar, Çok Devirli Motorlar, İçten Soğutmalı Motorlar, Helisel dişli redüktörler, Sonsuz dişli redüktörler, Konik dişli redüktörler, ve Planet dişli, redüktörler, pompalar ve aksiyel fanlar yer almaktadır..


Aynı zamanda ikinci elektrik motorları, redükler ile sanayi makina ve ekipmanlarının satışını da yapmaktayız. Ürünlerimizi ülkemizin her köşesine göndermekteyiz.


Firmamızın başlıca çalışma prensibi, iş ahlakından ve dürüstlükten taviz vermeden müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarını karşılamak üzerine kuruludur.


Taahhütlerini eksiksiz yerine getirmek için gerekli bilgi, ekip ve ekipmana sahip plan firmamız müşteri memnuniyetini zirveye çıkarma hedefindedir.


Ürünlerimiz; Ülkemizin yanında dünyanın pek çok ülkesine de pazarlanmaktadır.